Your search results

NEDEN DENTAL İMPLANTLAR ?

İmplantlar, üstüne yapılacak protezler için sağlam tutuş sağlayan diş kökü görevi görür.

Estetik

> KALICI OLARAK GÜVENLİ, KALICI OLARAK GÜZEL

Protez

> TEK DİŞ EKSİKLİĞİNDE

Diş implantı, çevresindeki kemiğe sıkıca tutunan yapay bir diş köküdür. İmplant, iyileşme için gerekli sürenin ardından üzerine daimi kuron veya köprünün yerleştirildiği bir yapıdır. Tüm dişleriniz eksik olsa bile, implantlar kuron-köprü veya çıkarılabilir protezler için tutucu görevi görür. Sistem, dişlerin fonksiyonel ve estetik olarak restore edilmesini sağlar. Bu durum ise hasta olarak sizin için korkmadan çiğnemek ve bilinçsizce gülümsemek demektir. Genel olarak implantlar, restorasyon için stabil bir Zemin sağlar ve kemik kaybını engeller. Bunlara ek olarak, seramiğin doğal beyaz tonu, kusuruz estetik elde etmek için mükemmel bir temel oluşturur. Gri renk yansıması ve implantın karanlık çekirdeğinin görünme riski yoktur.

> FAZLA DİŞ EKSİKLİĞİNDE

Başlangıçta boşluk açıkça görülür, kemikler ve diş etleri sağlıklıdır.

Yapay diş kökü (implant) çene kemiğine yerleştirilir ve iyileşme gerçekleşir.

Abutment daha sonra güvenli bir şekilde implanta bağlanır ve üstüne kuron yerleştirilir. Boşluk kapatılır ve fonksiyon geri kazandırılır. Seramik kuron ve metal içermeyen implant ile estetik açıdan başarılı bir sonuç elde edilir.

> TAM DİŞ EKSİKLİĞİNDE

Birden fazla diş eksikse ve boşluk büyükse, diş implantları köprü görevini üstlenebilir. Birkaç implant ile güvenli bir tutuş sağlar. Geleneksel köprülerde olduğu gibi dişlerinizin kesilmesi gerekmez ve böylece doğal dişleriniz korunur.

İmplant sayesinde eksik dişlerin bulunduğu bölgeye tekrar diş kazandırılır. Kemik ve diş eti sağlığı korunur.

Yapay diş kökleri (implantlar) kendiliğinden iyileşebilen çene kemiğine yerleştirilir.

Abutmentler implantlara güvenli bir şekilde bağlanır ve üstüne köprüler yerleştirilir. Boşluk kapatılır ve dişlerin fonksiyonu geri kazanılır.

Diş destekli bir köprünün aksine, komşu dişler kesilmemiş ve sağlıklı olarak kalır.

Hareketli protez restorasyonları için idealdir.

Tamamen diş kaybı olsa bile, diş implantları güvenilir ve cezbedici bir çözüm sunar. Kemiğin içine sıkıca yerleşerek hareketli protezleriniz için güvenli bir zemin sunarlar. Koşullara ve tercihlere bağlı olarak birkaç restorasyon seçeneği vardır. Her durumda, kullanım rahatlığı büyük oranda artar ve hasta korkmadan ısırma fonksiyonunu yerine getirebilir.

Eksik dişler tamamlanır. Kemik ve diş eti sağlığı korunur.

Yapay diş kökleri (implantlar) kendiliğinden iyileşen çene kemiğine yerleştirilir.

Abutmentler implantlara güvenli bir şekilde bağlanır. Hareketli protezler abutmentların üstüne yerleştirilir. Diş arkı tamamlanır ve fonksiyon geri kazandırılır.

Compare Listings